fbpx

WYNIKI

Aktualności

05.07.2022 -

BIEGACZE,JEST KOSZULKA! Dopieszczona, piękna, oryginalna, i... dość rewolucyjna, patrząc na nasze poprzednie projekty.

Po więcej zapraszamy do zakładki koszulki.

23.06.2022 -

Biegacze, zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy ostatnio zbyt aktywni w naszych social mediach. Nie znaczy to jednak, że nie pracujemy! Pracujemy, organizujemy, staramy się, aby każdy z Was wywiózł ze Szczecina pozytywne wrażenia. To ma być święto biegowe!

W najbliższym czasie będziemy przekazywać Wam coraz więcej szczegółów związanych z imprezą. Dziś przedstawiamy mapę pętli biegu z dokładnym zaznaczeniem, w jaki sposób, którędy biegniemy i jaki jest jej profil.

Uważamy, że w tych uwarunkowaniach jest to trasa optymalna.

Przypominamy, że pętla ma 10,5 km i każdy Maratończyk pokonuje ją 4 razy, półmaratończyk 2 razy a każdy członek sztafety biegnie ją raz. Brakujące metry (Maraton - 195 m, półmaraton - 97,5 m) będą wyznaczone na placu, gdzie zlokalizowana jest meta (parking płatny Arkonki).

04.02.2022 -

START ZAPISÓW!!!

Zgodnie z zapowiedzią uruchomiliśmy elektroniczny system zapisów do 8. Nocny Maraton Szczeciński oraz imprez towarzyszących: 3. Nocny Półmaraton Szczeciński oraz 2. Nocna Sztafeta Maratońska Szczecin LINK

#NocJestNasza
Ta magiczna noc z 30 na 31 lipca znów może być Wasza!!!

W regulaminach poszczególnych biegów zauważycie pewnie, że brakuje zapisów odnośnie trasy, punktów odżywczych oraz punktów kontrolnych. Te kwestie wyjaśnią się dopiero po akceptacji miejskich urzędników oraz odpowiednich służb. W momencie uzgodnienia trasy, podamy również miejsca punktów odżywczych oraz mat kontrolnych.

Przypominamy: pierwszy termin z najniższymi opłatami do 20 lutego!!!

Ruchowa Akademia Zdrowia
Subaru Polmotor
Szczecin Floating Garden - zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu Gminy Miasto Szczecin.

27.01/2022 - 

Biegacze,
przedstawiamy Wam WSTĘPNY projekt trasy 8. Nocny Maraton Szczeciński, na której rozegrane zostaną również biegi towarzyszące, tj. 3. Nocny Półmaraton Szczeciński oraz 2. Nocna Sztafeta Maratońska.
Projekt nie jest jeszcze ostateczny. Może ulec pewnym drobnym zmianom, które uzależnione będą od ustaleń z Urzędem Miasta Szczecin, służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz w końcu od możliwości budżetowych imprezy.
W tym roku, ze względu na sytuację drogową i remonty (obecnie prowadzone i te planowane) musimy jeszcze zostać w tej części miasta. Nie chcieliśmy jednak, jak w zeszłym roku, aby pętli było zbyt dużo, stąd pomysł na wyjście na ostatnio wyremontowane ulice i zwiększenie pojedynczej pętli do około 10,5 km.
Koncepcja zakłada, że Maratończycy rywalizować będą na 4 pętlach, półmaratończycy na 2. Sztafety biegać będą w formacie 4 x 1 pętla.
Parking Arkonki to miejsce startu i mety.
Mamy nadzieję, że nowa trasa przypadnie Wam do gustu.

26.01.2022 -

Drodzy Biegacze,
wiemy, że czekacie na informacje o tegorocznej edycji. Spieszymy zatem z najważniejszymi!
8. Nocny Maraton Szczeciński wraz z biegami towarzyszącymi odbędzie się - jak to stało się już naszą tradycją - w ostatni weekend lipca.
Start w sobotę 30 lipca!!!
Zapisy uruchomimy lada dzień.
Śledźcie nasz profil na FB oraz stronę internetową, bo kilka ważnych informacji pojawi się tam jeszcze w tym tygodniu.
Z rzeczy najważniejszych, to to że zachowujemy nocny charakter imprezy. Trasa zostanie natomiast lekko zmodyfikowana. Szczegóły już wkrótce.
Pamiętajcie, czekamy na Was w Szczecinie w biegu na Królewskim Dystansie. W roku 2022 znów #NocJestNasza !! To będzie noc Biegaczy!!

      

 

     

   

         

Powrót na górę

Copyright © 2017 Ruchowa Akademia Zdrowia w Szczecinie.